Уникатна Плакета за 8ми Март

600 MKD
Шифра на производ: 0391
Достапност (кол. на залиха): 100
Количина:

Расположливи опции

Текст----->:
* Текст----->:
* Текст----->:
* Текст----->:
* Текст----->:
* Текст----->:
* Модел:

Уникатен поклон за 8ми Март

Изработен од  Дрво

Димензии: 23х28см

Дебелина 9мм

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За Ласерско Гравирање

За нарачка над 1000денари добивате бесплатна достава низ целата територија на Р.Македонија.

Платете при подигнување на нарачката. Испораката се врши преку некоја од брзите пошти во Македонија (По избор на Ласерско Гравирање).

Илија

  • 076/531-385 / 070/532-620
  • lasersko.g@gmail.com

Ласерско Гаравирање

Ласерско Гравирање © 2019. UKION SHOPS