Уникатен поклон - Плакета

250 MKD
Шифра на производ: 0074
Достапност (кол. на залиха): 99
Количина:

Расположливи опции

* Текст----->:

Нов креативен-уаникатен подарок.
На плакетата може да се гравира посвета за родендени и за други свечени денови.

Производ: Уникатен поклон - Плакета 
Материјал: Дрво - Бука пакуван во целофенски кеси
Димензии: 100х100мм
Дебелина:13,6мм

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За Ласерско Гравирање

За нарачка над 1000денари добивате бесплатна достава низ целата територија на Р.Македонија.

Платете при подигнување на нарачката. Испораката се врши преку некоја од брзите пошти во Македонија (По избор на Ласерско Гравирање).

Илија

  • 076/531-385 / 070/532-620
  • lasersko.g@gmail.com

Ласерско Гаравирање

Ласерско Гравирање © 2019. UKION SHOPS