Уникатна рамка за на биро

400 MKD
Шифра на производ: 0212
Достапност (кол. на залиха): 100
Количина:

Расположливи опции

* Фотографија --->:
Текст----->:

Нов креативен подарок. Уникатна рамка за на биро.
На Уникатната рамка за на биро може да се печати фотографија текст по ваша желба.
Изненадете ги вашите најмили со интересен уникатен подарок!!!
И не заборавајте купете и подарете уникатен подарок на вашите најмили...

Производ: Уникатна рамка за на биро
Материјал: Дрво пакуван во целофенски кеси.
Димензии: 135х200мм
Дебелина: 12мм

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За Ласерско Гравирање

За нарачка над 1000денари добивате бесплатна достава низ целата територија на Р.Македонија.

Платете при подигнување на нарачката. Испораката се врши преку некоја од брзите пошти во Македонија (По избор на Ласерско Гравирање).

Илија

  • 076/531-385 / 070/532-620
  • lasersko.g@gmail.com

Ласерско Гаравирање

Ласерско Гравирање © 2019. UKION SHOPS