Магнет икона

70 MKD
Шифра на производ: 0077
Достапност (кол. на залиха): 100
Количина:

Расположливи опции

Фотографија --->:
Текст----->:
* Изберете Модел - Икона:

Нов креативен-уаникатен подарок.
На магнетот може да се испечати по ваш избор на икона, за имендендени и куќна слава
И не заборавајте купете и изненадете ги вашите најмили со 
уникатен подарок...

Производ: Магнет икона
Материјал: Дрво - лесонит пакуван во целофенски кеси
Димензии: 55х80мм
Дебелина:3мм

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За Ласерско Гравирање

За нарачка над 1000денари добивате бесплатна достава низ целата територија на Р.Македонија.

Платете при подигнување на нарачката. Испораката се врши преку некоја од брзите пошти во Македонија (По избор на Ласерско Гравирање).

Илија

  • 076/531-385 / 070/532-620
  • lasersko.g@gmail.com

Ласерско Гаравирање

Ласерско Гравирање © 2019. UKION SHOPS