Уникатни Изработки

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
-13%
Магично Перниче
ИМАМЕ НОВ ХИТ ПРОИЗВОД ВО НАШАТА ПОНУДА ВО ОГРАНИЧЕНИ КОЛИЧИНИ МАГИЧНО ПЕРНИЧЕ ПРОМОТИВНА ЦЕНА ОД 7..
700 MKD800 MKD
Печатење маици на кратки ракави (Црна)
Печатење на сите видови маици (машки и женски). Може да се печати текст, лого или фотографија по ..
0 MKD
Печатење маици на кратки ракави (Црна)
Печатење на сите видови маици (машки и женски). Може да се печати текст, лого или фотографија по ..
0 MKD
Печатење детски маици на кратки ракави (Бела)
Печатење на сите видови маици (машки и женски). Може да се печати текст, лого или фотографија по ..
0 MKD
Печатење маици на кратки ракави (Бела)
Печатење на сите видови маици (машки и женски). Може да се печати текст, лого или фотографија по ..
0 MKD
Печатење маици на кратки ракави (Бела)
Печатење на сите видови маици (машки и женски). Може да се печати текст, лого или фотографија по ..
0 MKD
Печатење маици на кратки ракави (Црна)
Печатење на сите видови маици (машки и женски). Може да се печати текст, лого или фотографија по ..
0 MKD
 Печатење детски маици на кратки ракави (Бела)
Печатење на сите видови маици (машки и женски). Може да се печати текст, лого или фотографија по ..
0 MKD
Христово Раѓање
Дрвена куќичка Производ:Христово Раѓање Материјал: Дрво - 4мм Димензии: Висина: 185мм Ш..
500 MKD
Украс со име - Пластично Infinity (Злато боја)
Нов креативен подарок. Украс со име - Infinity На Украсот со име - Infinity може да се печати што и..
700 MKD
Печатење маици на кратки ракави (Црна)
Печатење на сите видови маици (машки и женски). Може да се печати текст, лого или фотографија по ..
0 MKD
Печатење маици на кратки ракави (Бела)
Печатење на сите видови маици (машки и женски). Може да се печати текст, лого или фотографија по ..
0 MKD
Wedding - држач за прстени
Свадбен Држач за прстени со имиња и дата. Димезнии: Широчина:250мм Должина:180мм Висин..
600 MKD
Беџ метален правоаголник
Беџ метален правоаголник На Беџот може да се испечати лого, име и др. Наменет за доктори, келнери ..
200 MKD
Метално Катанче Круг
Нов Креативен Подарок... Метално катанче со ваша фотографија. На катанчето може да се печати што и ..
400 MKD
Метално Катанче Коцка
Нов Креативен Подарок... Метално катанче со ваша фотографија. На катанчето може да се печати што и ..
400 MKD
Даска за месо (310x135мм)
Нов креативен-уаникатен подарок. На даската за месо може да се гравира и да се печати посвета ..
300 MKD
Сталажа за мафини
Сталажа за мафини Димензии: 350х400мм Материјал: Дрво ..
600 MKD
Кутија за вино Св.Никола
Уникатна кутија за вино печатена со Св. Нинола Може да се печати со ваш дизајн по ваша желба со фот..
300 MKD
Печатење на пластични запалки
Печатење на пластични запалки Рекламен материјал запалка на која што можете да го ставите вашето..
0 MKD
PVC Визит Карти
PVC Визит карти за реклама на вашиот бизнис со ваше лого и текст Може да биде обработена едностра..
0 MKD
Визит Карти
Визит карти за реклама на вашиот бизнис со ваше лого и текст Може да биде обработена еднострано и..
0 MKD
Визит Карти - Колор
Визит карти за реклама на вашиот бизнис со ваше лого и текст Може да биде обработена еднострано и..
0 MKD
Столен Календар (200х150мм)
Столен Карендар за биро за вашата реклама Материјал: Хартија - 160гр/м2 Подлошка: Картон - 300гр..
0 MKD
Дрвена кутија за пенкало
Дополнителна дрвена кутија за пенкало На самата кутија може да се гравира текст по ваша желба. ..
350 MKD
Рамка Love со 2 фотографии (18х33см)
Нов креативен подарок. Рамка Love со 2 фотографии Фотографиите се испечатени на метална плоча. Може..
800 MKD
Дрвена Табла (42х25см)
Нов креативен подарок. Дрвена Табла Фотографијата е испечатена на метална плоча може фотографии и т..
750 MKD
-13%
Уникатна кутија за вино печатена
Уникатна кутија за вино печатена Може да се печати со ваш дизајн по ваша желба со фотографии и текс..
700 MKD800 MKD
Идеален поклон за вашите најблиски - Музичка Кутија
Музичка Куитија на навивање со 4 ваши фотографии. Зачувајте ги вашите најубави спомени на оваа ку..
900 MKD
Шопинг торбa (32х26см)
Шопинг торбa (32х26см) На Шопинг торбa (32х26см) може да се печати што и да посакате. Изненадете г..
150 MKD
Таблички за вашата венчавка
Нов креативен подарок. Таблички за вашата венчавка На Таблички за вашата венчавка може да се печати..
550 MKD
Табличка за секаков вид на свечености
Табличка за секаков вид на свечености испечатена со ваш дизај, текст, фотографија или лого. Израб..
400 MKD
-20%
Уникатни украси за торти со име
Одберете уникатен украс за торта за вашите свечености изработен со висок квалитет. Украсот може д..
400 MKD500 MKD
Гравирани Покани за Свадба
Уникатни покани за свадба. Гравирани со ваш дизајн. Материјал: Пластика - Плексиглас Дименз..
0 MKD
Големи Таблички - (380х100мм)
Табличка за во кола. Со ваш текст испечатен на самата табличка Изработени од пластика - плекскигл..
350 MKD
Светлечка 3D Ајфелова кула
Нов креативен-уникатен подарок. Светлечка 3D Ајфелова кула  во колор - Црвена, Зелена и Пл..
500 MKD
Табличка Забрането Паркиранје
Табличка Забрането Паркиранје Изработено-печатено на пластика водоотпорно Димензии: 20х15..
200 MKD
Фудбалски Значки
Фудбалски Значки печатени на дрво Real Madrid - 190x265мм Barcelona - 200x200мм Parizan -&..
300 MKD
Уникатни изработки од стиропор
Уникатни изработки од стиропор со дизајн по ваша желба Еден број чини 200ден. Максимална димен..
200 MKD
Изработка на букви од стиропор
Изработка на букви од стиропор Максимална димензија - 58х38см Димензија по ваш избор За повеќ..
0 MKD
Отварач од нерѓосувачки челик
Нов креативен подарок. Отварач од нерѓосувачки челик. Може да биде обработен од двете страни На Отв..
200 MKD
Изработка од Стиропор
Изработка од Стиропор Изработено со ваш дизајн и фотографија Димензија: 270х180 ..
300 MKD
Пиштол запалка
Нов креативен подарок. Пиштол запалка Изненадете ги вашите најмили со интересен уникатен подар..
450 MKD
Табличка за куче
Нов креативен подарок. Табличка за куче. Изненадете ги вашите најмили со интересен уникатен подарок..
200 MKD
Happy Easter - Украс за на врата
Нов креативен подарок. Happy Easter - Украс за на врата Изненадете ги вашите најмили со интересен у..
300 MKD
Метално Катанче Срце
Нов Креативен Подарок... Метално катанче со ваша фотографија. На катанчето може да се печати што и ..
400 MKD
Џебно, метално огледало со фотографија
Нов креативен подарок. Џебно, метално огледало со фотографија. На Џебно огледало може да се печати ..
300 MKD
Нов велигденски уникатен украс
Велигденски уникатен украс ,со кој може да го разубавите вашиот дом. Производ: велигденски уникат..
250 MKD
Ново Уникатно Велигденско Зајче
Нов креативен велигденски уникатен украс ,со кој може да го разубавите вашиот дом. Зајчето е обра..
250 MKD
Табличка - Пази! Високи напон - опасно по шивот
Табличка - Пази! Високи напон - опасно по живот Изработен од пластика - плексиглас Печатен на ..
200 MKD
Табличка - Пази Куче
Табличка - Пази Куче Изработен од пластика - плексиглас Печатен на пластика Димензии: 120х1..
200 MKD
Табличка - WC
Табличка - WC Изработен од пластика - плексиглас Изработка на среберо и злато боја  Ди..
200 MKD
Табличка - Објектот е под видео надзор
Табличка - Објектот е под видео надзор Изработен од пластика - плексиглас Печатен на пластика ..
200 MKD
Таблички за врата
Таблички за врата Изработен од пластика - плексиглас  Изработка на среберо и злато боја&n..
200 MKD
Табличка со уличен број - гравиран
Табличка со уличен број Изработен од пластика - плексиглас  Изработка на среберо и злато ..
300 MKD
Табличка со уличен број
Табличка со уличен број Изработен од пластика - плексиглас Димензии: 200х150мм ..
200 MKD
Уникатна Кутија за вино
Нов креативен-уаникатен подарок. На кутијата за вино може да се гравира посвета по ваш избор со тек..
800 MKD
Даска за месо (345х155мм)
Нов креативен-уаникатен подарок. На даската за месо може да се гравира и да се печати посвета ..
500 MKD
Беџеви 32х32
Сезоната на БЕЏЕВИ штотуку започна. Повелете, Ве очекуваме со вашите нарачки,    До В..
30 MKD
Беџеви 58х58
Сезоната на БЕЏЕВИ штотуку започна. Повелете, Ве очекуваме со вашите нарачки,    До В..
100 MKD
Подлога за глувче
Нов креативен подарок. Подлога за глувче, на која може да се печати што и да посакате. На Подлога з..
200 MKD
Уникатен украс за денот на вљубените
уникатен украс со ваша фотографија или ваше лого Производ:  Уникатен украс за денот на вљубе..
400 MKD
Уникатни Беџеви за Ресторани
Уникатни Беџеви за ресторани, продавнци, кафичи со имиња на вработените гравирани со ваше лого Пр..
150 MKD
Врз основа на 1 оценки.
 Печати Автоматски
Печати Автоматски - Кружен и Штембил. Брза и квалитетна изработка. За изработка потребно е решени..
750 MKD
Печати Дрвени
Печати Дрвени - Кружен и Штембил. Брза и квалитетна изработка. За изработка потребно е решен..
300 MKD

За Ласерско Гравирање

Илија

  • 076/531-385 / 070/532-620
  • lasersko.g@gmail.com

Ласерско Гаравирање

Ласерско Гравирање © 2019. UKION SHOPS