Стиропор

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Уникатни изработки од стиропор
Уникатни изработки од стиропор со дизајн по ваша желба Еден број чини 200ден. Максимална димен..
200 MKD
Изработка на букви од стиропор
Изработка на букви од стиропор Максимална димензија - 58х38см Димензија по ваш избор За повеќ..
0 MKD
Изработка од Стиропор
Изработка од Стиропор Изработено со ваш дизајн и фотографија Димензија: 270х180 ..
300 MKD

За Ласерско Гравирање

За нарачка над 1000денари добивате бесплатна достава низ целата територија на Р.Македонија.

Платете при подигнување на нарачката. Испораката се врши преку некоја од брзите пошти во Македонија (По избор на Ласерско Гравирање).

Илија

  • 076/531-385 / 070/532-620
  • lasersko.g@gmail.com

Ласерско Гаравирање

Ласерско Гравирање © 2019. UKION SHOPS