Уникатни метални нараквици (Срце)

200 MKD
Шифра на производ: 0159
Достапност (кол. на залиха): 100
Количина:

Расположливи опции

* Текст----->:

Ново Гравирање на уникатни метални нараквици во форма на срце.

Нараквиците можат да се гравираат со текст по ваша желба.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За Ласерско Гравирање

За нарачка над 1000денари добивате бесплатна достава низ целата територија на Р.Македонија.

Платете при подигнување на нарачката. Испораката се врши преку некоја од брзите пошти во Македонија (По избор на Ласерско Гравирање).

Илија

  • 076/531-385 / 070/532-620
  • lasersko.g@gmail.com

Ласерско Гаравирање

Ласерско Гравирање © 2019. UKION SHOPS