Уникатен привезок со ваше име

150 MKD
Шифра на производ: 0005
Достапност (кол. на залиха): 81
Количина:

Расположливи опции

* Наведете го името што сакате да биде изработено:

Уникатен привезок со вашето име по ваш дизајн.

Изработен од пластика и има квалитетна изработка.

Гравирани и Печатени 

Гравирани - Димензии - 50х20мм

Печатени - Димензии - 60х15мм

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За Ласерско Гравирање

За нарачка над 1000денари добивате бесплатна достава низ целата територија на Р.Македонија.

Платете при подигнување на нарачката. Испораката се врши преку некоја од брзите пошти во Македонија (По избор на Ласерско Гравирање).

Илија

  • 076/531-385 / 070/532-620
  • lasersko.g@gmail.com

Ласерско Гаравирање

Ласерско Гравирање © 2019. UKION SHOPS