Уникатен Привезок Срце

150 MKD
Шифра на производ: 0140
Достапност (кол. на залиха): 100
Количина:

Расположливи опции

Опис:
* Best Friend------------Те Сакам-----------------I Love You:

Привезокот срце е изработен од високо квалитетно дрво. Обработен и изгравиран по ваша желба

Best Friend - Димензии - 48х45

Те Сакам - Димензии - 48х45

I Love You - Димензии - 48х45

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За Ласерско Гравирање

За нарачка над 1000денари добивате бесплатна достава низ целата територија на Р.Македонија.

Платете при подигнување на нарачката. Испораката се врши преку некоја од брзите пошти во Македонија (По избор на Ласерско Гравирање).

Илија

  • 076/531-385 / 070/532-620
  • lasersko.g@gmail.com

Ласерско Гаравирање

Ласерско Гравирање © 2019. UKION SHOPS