Уникатно Велигденско Зајче - Украс

300 MKD
Шифра на производ: 0439
Достапност (кол. на залиха): 100
Количина:

Нов креативен подарок. Уникатно Велигденско Зајче - Украс.
Купете и разубавете го вашиот дом со Уникатно Велигденско Зајче - Украс!!!

Производ: Уникатно Велигденско Зајче - Украс
Материјал: Дрво пакуван во целофенски кеси.

Димензии:
Висина: 240мм
Ширина: 110мм
Должина: 115мм

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За Ласерско Гравирање

За нарачка над 1000денари добивате бесплатна достава низ целата територија на Р.Македонија.

Платете при подигнување на нарачката. Испораката се врши преку некоја од брзите пошти во Македонија (По избор на Ласерско Гравирање).

Илија

  • 076/531-385 / 070/532-620
  • lasersko.g@gmail.com

Ласерско Гаравирање

Ласерско Гравирање © 2019. UKION SHOPS