Велигденски украс - Зајче

250 MKD
Шифра на производ: 0435
Достапност (кол. на залиха): 100
Количина:

Нов креативен велигденски уникатен украс ,со кој може да го разубавите вашиот дом.

Производ: Велигденско Зајче
Материјал: Дрво пакуван во картонска кутија

Димензии:
Висина: 105мм
Ширина: 63мм
Должина: 130мм
Дебелина на дрвото: 3мм

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За Ласерско Гравирање

За нарачка над 1000денари добивате бесплатна достава низ целата територија на Р.Македонија.

Платете при подигнување на нарачката. Испораката се врши преку некоја од брзите пошти во Македонија (По избор на Ласерско Гравирање).

Илија

  • 076/531-385 / 070/532-620
  • lasersko.g@gmail.com

Ласерско Гаравирање

Ласерско Гравирање © 2019. UKION SHOPS